Кафедра АТР та Музей народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького підписали угоду про співпрацю

Кафедра архітектури та реставрації Львівської політехніки
Фото з підписання угоди про співпрацю

1 травня було підписано угоду про співпрацю між кафедрою архітектури та реставрації Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки та Музеєм народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького. Угода передбачає спільне проведення широкого спектру різноманітних наукових, дослідницьких та освітніх заходів, що мають на меті збереження ужиткових речей, творів прикладного мистецтва та дерев’яних архітектурних об’єктів.

На першій спільній нараді Михайло Закопець, Роман Зілінко, Максим Чорний, Сергій Сірий, Ігор Бокало, Віктор Мельник, Олег Рибчинський визначили пріоритетні напрями співпраці.

Фото з підписання угоди про співпрацю Фото з підписання угоди про співпрацю Фото з підписання угоди про співпрацю Фото з підписання угоди про співпрацю