Кафедра архітектурного проєктування продовжує брати участь у проєкті «Дні політехніки в школі»

Кафедра архітектурного проєктування Львівської політехніки
Фото з уроку

Кафедра архітектурного проєктування Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки продовжує брати участь у проєкті «Дні політехніки в школі», який уже вкотре реалізується під керівництвом Інтелектуального навчально-наукового центру професійно-кар’єрної орієнтації. Нещодавно доцент кафедри архітектурного проєктування Олександра Дида провела урок для учнів старших класів Львівської української гуманітарної гімназії імені Олени Степанів на тему «Мистецтво архітектури».

Учні мали можливість ознайомитися з особливостями професій архітектора і дизайнера, дізналися про процес підготовки молодих митців у стінах Львівської політехніки й отримали актуальну інформацію про вимоги до абітурієнтів та можливості здобуття вищої освіти у Національному університеті «Львівська політехніка».