Кафедра АІП запрошує до участі у конференції «IT-право: проблеми і перспективи розвитку в Україні»

Кафедра АІП Львівської політехніки
конференція з IT-права

Кафедра адміністративного та інформаційного права Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі в Науково-практичній конференції «IT-право: проблеми і перспективи розвитку в Україні».

Конференція відбудеться 18 листопада 2016 року в Інституті права та психології Львівської політехніки (м. Львів, вул. Князя Романа, 1/3, аудиторія 301).

Робота конференції запланована за такими напрямами (секціями):

• Секція 1. Публічно-правові проблеми ІТ-права
  • Секція 2. Приватно-правові проблеми ІТ-права:
  • Секція 3. Управління ефективністю діяльності, рекрутинг, психологічна підготовка фахівців у ІТ-сфері:

Щоб взяти участь у конференції, необхідно до 10 листопада 2016 року (включно) заповнити заявку на участь на сайті ГО «Асоціація докторів філософії України».

Докладніше про конференцію «IT-право: проблеми і перспективи розвитку в Україні»