Кафедра АФМ Львівської політехніки запрошує на лекцію «Соціальні мережі – нові можливості для бізнесу»

Кафедра АФМ Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» запрошує всіх охочих дізнатися більше про соціальні мережі та їхні можливості для бізнесу на зустріч із Христиною Путас та її лекцію «Соціальні мережі – нові можливості для бізнесу».

Захід відбудеться 16 березня 2017 року в ауд. 4 V навчального корпусу Львівської політехніки (вул. Ст. Бандери, 28а). Початок о 12:00.

Христина Путас – SMM-спеціаліст, таргетолог, консультант із прозиціонування бізнесу в соцмережах, засновниця навчальної платформи «SMM Простір», автор курсу для підприємців «Як самостійно вести свою бізнес-сторінку в Facebook та перетворити підписників на клієнтів».