Кафедра АФМ проводить І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту
Заставка до конкурсу

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Львівської політехніки проводить І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальностей «Управління фінансово-економічною безпекою» та «Публічне управління та адміністрування».

До участі запрошують студентів бакалаврського та магістерського рівнів.

На Конкурс подають самостійно підготовлені наукові роботи студентів (не більше 2 авторів) з актуальних проблем спеціальностей, які є пошуковими за своїм характером, впроваджені у виробництво або застосовані у навчальному процесі, що не мають відзнак НАН України та органів державної влади.

Роботи можна надсилати до 31 березня 2023 року на електронну скриньку yurii.m.dziurakh@lpnu.ua з темою «Конкурс».

Вимоги до наукових робіт – на сторінці кафедри адміністративного та фінансового менеджменту у соцмережі Фейсбук.