Кафедра АФМ організовує для студентів двотижневе осіннє стажування в університетах Німеччини

Кафедра АФМ Львівської політехніки
група студентів

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» організовує для студентів двотижневе стажування у трьох університетах Німеччини в жовтні 2020 року.

Поїздка включає ознайомлення з навчальним процесом, інфраструктурою університету, екскурсії до історичних пам’яток, розваги. Потрібне знання англійської (достатньо середнього рівня). Всі витрати покриває ґрант DAAD.

Студентів просять надсилати мотиваційні листи (до 200 слів) на електронну скриньку oleh.i.duma@lpnu.ua. Потрібно описати досвід використання англійської мови та очікування від поїздки; у листі обов’язково вказати ПІБ та контактний номер.

Крайній термін подання мотиваційного листа ― 2 квітня 2020 року.