Магістри заочної форми навчання спеціальності «Публічне управління та адміністрування» одержали дипломи

Кафедра АФМ Львівської політехніки
Магістри заочної форми

12 квітня 2019 року відбулося урочисте вручення дипломів для магістрів заочної форми навчання спеціальності «Публічне управління та адміністрування» (державна служба).

На церемонії випускників Інституту адміністрування та післядипломної освіти привітали Проректор з науково-педагогічної роботи Львівської політехніки О.Р. Давидчак, який вручив дипломи; директор Інституту В.В. Яськов; начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Львівській та Закарпатській областях Я.Б. Коваль; завідувач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту професор Н.Ю. Подольчак.

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту вітає випускників із отриманням дипломів Львівської політехніки і бажає творчого натхнення та оптимізму, професійної реалізації, кар’єрного зростання й успіхів у всіх добрих справах та починаннях!

Магістри заочної форми Магістри заочної форми Магістри заочної форми Магістри заочної форми Магістри заочної форми Магістри заочної форми Магістри заочної форми