Кабінет Міністрів України оновив нормативну базу щодо стажування студентів

За матеріалами порталу Освіта.ua
Заставка до матеріалу

Кабінет Міністрів України оновив типову форму договору та порядок його укладання між роботодавцем та стажистами, які є студентами професійних училищ, коледжів чи вишів.

Відповідно до урядової постанови, тепер керівником стажування можна вважати відповідального за стажування працівника, до якого не висуватиметься вимога щодо необхідного досвіду та стажу роботи не менш ніж 3 роки.

Також новацією є пункт про те, що відомості про проходження стажування мають бути внесені до реєстру застрахованих осіб у порядку, встановленому Пенсійним фондом України за погодженням із Міністерством соціальної політики України.

Окрім того, документ встановлює оновлені зразки заяви та типової форми договору про стажування учнів професійних училищ і студентів у роботодавця.