ІТ-компанія JetSoftPro запрошує на новий безкоштовний курс з управління проєктами

Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій
Заставка курсу

ІТ-компанія JetSoftPro оголосила про початок нового курсу з управління проєктами. Програма створена для людей, що хочуть стати менеджерами в ІТ. Попередній досвід як із менеджментом, так і з IT-доменами – велика перевага.

Курс буде зосереджений на класичній теорії PM, agile методології, soft skills, бізнес-навичках разом із практиками та навичками, які використовують у JetSoftPro. До програми входять уроки теорії та практики.

Цей курс, як і всі інші від Навчального центру JSP, абсолютно безкоштовний. Він має на меті підготувати майбутніх Junior PM до їхньої кар’єри. Після закінчення курсу найкращі студенти залишаються в JetSoftPro та продовжуватимуть професійну кар’єру разом із компанією.

Отримати докладнішу інформацію та подати заявку можна на сайті компанії JetSoftPro.