ІТ коледж Львівської політехніки увійшов у Топ-10 найпопулярніших коледжів серед вступників 2024 року

Фаховий коледж інформаційних технологій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

За інформацією сайту «Вступ.ОСВІТА.UA», що розміщує рейтингові списки абітурієнтів, від вступників на фахового молодшого бакалавра станом на 16 серпня 2024 року подано понад 316 тисяч заяв.

Як і минулого року, ІТ коледж Львівської політехніки посів провідні позиції серед закладів фахової передвищої освіти за кількістю поданих заяв абітурієнтів.

Зокрема, на основі базової середньої освіти (БЗСО, після 9 класу) було подано 1467 заяв, а на основі повної загальної середньої освіти (ПЗСО, після 11 класу) – 287 заяв. отож, загалом подано 1754 заяви.

У всеукраїнському рейтингу коледжів серед абітурієнтів після 9 класу ІТ коледж Львівської політехніки посідає 2-е місце, а у загальному всеукраїнському рейтингу, який враховує заявки після 9 та 11 класів, – 7-е місце.

Усього в Україні 670 закладів фахової передвищої освіти.

Докладніше – на сайті Фахового коледжу інформаційних технологій.