IТ коледж Львівської політехніки оголошує набір на курси підготовки до вступу у 2023 році

Фаховий коледж інформаційних технологій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Фаховий коледж інформаційних технологій (ІТ коледж) Львівської політехніки оголошує набір на курси підготовки до вступу у 2023 році за дисциплінами «українська мова» та «математика».

Усіх охочих навчатися на підготовчих курсах просять залишити свої дані у формі для попереднього запису.

Навчання відбуватиметься з 15 січня 2023 року онлайн на платформі коледжу й дасть можливість пройти підготовку відповідно до програм вступних випробувань і успішно їх скласти. Вступникам курсів під час вступу може бути нараховано 40 додаткових балів до загального конкурсного балу (КБ) під час вступу на всі спеціальності.

Також всіх охочих запрошують прослухати подкасти для абітурієнтів на YouTube та відвідати сайт IТ коледжу.