Львівський ІТ Кластер запускає платформу, яка сприятиме працевлаштуванню випускників інноваційних програм

Львівський ІТ Кластер
Лого Studlava

Львівський ІТ Кластер запускає закриту рекрутингову платформу IT Studlava, у межах якої компанії-учасниці спільноти зможуть отримати доступ до профілів найкращих випускників освітніх програм Кластеру. ІT Studlava стане потужним рекрутинговим інструментом для пошуку молодих та перспективних ІТ-спеціалістів, адже студентами інноваційних програм, створених Кластером у співпраці з навчальними закладами міста стали вже більше 4 000 осіб. Платформа розроблена на основі стартапу Studlava.

Львівський ІТ Кластер ініціював першу бакалаврську програму в 2015 році, а починаючи з 2021 з’явилися перші випускники Кластерних програм. Надалі їхня кількість збільшуватиметься, як і потреби IT-компаній у нових кадрах. Тому Кластер створив приватну HR-платформу, яка об’єднає випускників і компанії, надаючи, з одного боку, можливість працевлаштування для студентів одразу після завершення бакалаврських програм, а з іншого – можливість залучення до компаній працівників, які володіють високим рівнем знань, необхідних для роботи в сфері ІТ.

Докладніше – на сайті Львівського ІТ Кластеру.

Нагадаємо, у Національному університеті «Львівська політехніка» відкрито 7 інноваційних освітніх програм: