«Історія грошей різних країн світу»: в ІППТ відбувся семінар з нагоди Всесвітнього тижня грошей

Кафедра фінансів, обліку і аналізу Львівської політехніки
Скріншот із презентації

27 березня 2023 року кафедра фінансів, обліку і аналізу Інституту підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки організувала для студентів-фінансистів семінар «Історія грошей різних країн світу».

Семінар відбувся у рамках Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week) – щорічної міжнародної освітньої кампанії, метою якої є розвиток фінансової грамотності молоді, формування необхідних знань, умінь, необхідних для прийняття розумних і зважених фінансових рішень, що дадуть змогу досягти фінансового добробуту і стійкості.

Учасниками семінару були студенти, які вивчають навчальні дисципліни «Гроші та кредит» та «Банківські операції». Студенти групи ФБМС-31 Коледжу інноваційних технологій ІППТ підготували та показали цікаві доповіді у вигляді презентацій про історію грошей різних країн світу.

Організаторами семінару були викладачі зазначених навчальних дисциплін – доценти Орися Волошин і Лев Кльоба.

Докладніше – на сторінці кафедри фінансів, обліку і аналізу у соцмережі Фейсбук.