Ірина Ключковська взяла участь у події «Перспективи викладання української мови як іноземної»

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
спікери конференції «Перспективи викладання української мови як іноземної»

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» вдячний Ukrainian Institute – Українському інституту за організовану в публічному просторі подію «Перспективи викладання української мови як іноземної» та за запрошення Ірині Ключковській виступити як доповідачу на панельній дискусії. Це дало можливість висвітлити серію завдань, які виконав МІОК, реалізуючи свою стратегію створення навчально-методичного продукту з УМІ, озвучити підстави та передумови для виконання поставлених цілей, окреслити нові цілі та інструментарій для їх досягнення.

Важливо, що в обговоренні питання української мови як іноземної взяли участь Тетяна Філевська, креативна директорка УІ, Орися Демська, голова Національної комісії зі стандартів державної мови, Рімма Ель Джувейді, генеральна директорка директорату стратегічного планування та європейської інтеграції МОН, та Алла Польова, директорка департаменту комунікацій та публічної дипломатії в МЗС. Це дало можливість не лише актуалізувати проблему й окреслити пріоритетні завдання, але й розпочати діалог для координації подальших спільних дій. Велика кількість слухачів була яскравим свідченням важливості питання, що було винесено на обговорення.