Ірина Ключковська на Першому Західному про те, як у розмовному клубі навчають переселенців української мови

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Скріншот з відеозапису

У Міжнародному інституті освіти, культури та зв’язків з діаспорою стартував проєкт «Говорімо українською». Уже за перші дні він здобув неабияку популярність. Адже на заняття із вивчення української мови зареєструвалося більше 1000 осіб. Хто ці люди і що саме мотивувало їх заговорити українською?

• Львів і західна Україна дає їм (російськомовним українцям) можливість практикувати українську мову: на вулицях, в аптеках, супермаркетах.
  • Мова – один із найголовніших маркерів нашої ідентичності.
  • Я знала, що діаспора повстане і зробить неймовірно багато, консолідуючи навколо себе не лише українські спільноти, а й громадянське суспільство загалом в країні свого перебування.