Професор Львівської політехніки Ірина Фаріон вручила премію імені Євгена Маланюка студентці Університету

За матеріалами сайту «Вголос»
Ірина Фаріон

16 травня 2017 року в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка відбулось урочисте закриття XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Голова наглядової ради конкурсу, доктор філологічних наук, професор Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Фаріон вручила грамоти та пам’ятні призи призерам конкурсу, а також нагородила переможців премії імені Олени Пчілки та премії імені Євгена Маланюка.

Премію імені Олени Пчілки, яку заснувала Ірина Фаріон, здобула Леся Чебан, учениця 11 класу Калуської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступеня № 7 Калуської міської ради (Івано-Франківська область). Окрім того, мовознавець нагородила всіх дітей, що посіли у конкурсі друге місце.

Ірина Фаріон вручила також премію імені Євгена Маланюка. Її здобули Анна Карпова, учениця 6 класу Нетішинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І–ІІ ступенів та ліцей» Нетішинської міської ради (Хмельницька область), Тетяна Іванишин, студентка Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка», та Анастасія Дорошенко, учениця 9 класу Прилуцької гімназії № 5.