Професор Ірина Фаріон презентувала у Черкаському університеті свої книги і закликала говорити українською

За матеріалами сайту ЧНУ
Ірина Фаріон презентувала у ЧНУ свої книги

7 листопада 2017 року в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулася зустріч студентів та викладачів із професором Національного університету «Львівська політехніка», народним депутатом України VII скликання Іриною Фаріон.

Під час зустрічі пані Ірина презентувала свої книги «Мовна норма: пошук істини», «Мовна норма: знищення, пошук, віднова», «Мовний портрет Івана Пулюя» та нове видання праці «Суспільний статус староукраїнської (руської) мови у XIV–XVII століттях».

Темою розмови стало мовне питання в Україні. Професор закликала студентів не забувати про цінність українського слова.

– Була б націоналістична мовна політика по всій країні впродовж останніх 20 років – не було б на кого спертися Путіну, не було б війни. Російська мова в Україні – основне тавро й основний здобуток окупанта, – переконана Ірина Дмитрівна.