Інженер кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем ІКТА прочитав лекцію про духові органи Львова та Галичини

Кафедра спеціалізованих комп’ютерних систем Львівської політехніки
Фото з лекції

Інженер кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки Сергій Каліберда в читальній залі Науково-технічної бібліотеки Університету прочитав лекцію про духові органи Львова та Галичини.

Сергій Іванович, окрім того, що працює інженером на кафедрі СКС, захоплюється органами. Він є органознавцем, автором книг з органознавства, продюсером записів органної музики, президентом Благодійної асоціації друзів органної музики і мистецтв, членом Національної Всеукраїнської музичної спілки України та керівником проєкту «Органи України».

На лекції, зокрема, йшлося про місце Львова і Галичини в органній культурі України, як влаштований та як функціонує орган, про сучасні діючі органи Львова й Галичини, а також про органи, які уже втрачено.

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції