Інтенсивні літні курси Bootcamp 2016 від компанії Edvantis для старшокурсників ІТ-напрямів

Кафедра програмного забезпечення Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Компанія Edvantis запрошує студентів ІІІ-ІV курсів напрямів програмна інженерія, комп’ютерні науки, прикладна математика тощо на інтенсивні літні курси Bootcamp 2016.

Сьогодні успіх у кар’єрі розробника ПЗ потребує більшого, ніж диплом навіть найкращого вишу. Розробники повинні спілкуватися з командою, швидко адаптуватися до плинного середовища, відчувати найсучасніші технологічні тренди та вміти доносити складні технічні ідеї до «нетехнічних» користувачів.

Edvantis BootCamp 2016 втілює передовий світовий досвід інтенсивної підготовки студентів до фахових реальностей та вимог ринку. Як випускник Edvantis BootCamp2016, ви зможете відразу розпочати кар’єру програміста з компанією Edvantis. А здобуті знайомства з цікавими людьми та вміння долати труднощі на шляху до перемоги залишаться з вами на все життя.

Реєстрація на курси Bootcamp 2016 триватиме до 26 травня 2016 року включно.