Інтелектуальна власність у цифрах за І півріччя 2024 року: Львівська політехніка – традиційно серед лідерів

За матеріалами сайту «ЄвроОсвіта»
Заставка до матеріалу

Попри повномасштабну війну та енергетичну кризу українська сфера інтелектуальної власності продовжує демонструвати стабільне зростання.

Так, у I півріччі 2024 року показники надходження заявок та реєстрації об’єктів промислової власності збільшилися. Загалом за цей час подано 16723 заявок, що на 9,4% більше, ніж за відповідний період минулого року.

Упродовж І півріччя 2024 року найактивнішими серед національних заявників-юридичних осіб були організації, які працюють у галузях «Освіта» – 74,7%, «Наукові дослідження та розробки» – 13,4%, і лише 11,9% заявок припадає на інші галузі.

Серед закладів вищої освіти, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України, найдіяльнішими у звітний період були:

1. Вінницький національний технічний університет – 66 заявок;
  2. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» – 48;
  3. Харківський національний автомобільно-дорожній університет – 46;
  4. Національний університет «Львівська політехніка» – 45;
  5. Національний університет біоресурсів і природокористування України – 44.

Докладніше – на сайті «ЄвроОсвіта».