Міжнародний центр «Інтеграція» запрошує студентів відвідати лекції американського професора Маршалла Боткіна

Міжнародний центр «Інтеграція» Львівської політехніки
афіша лекції

Міжнародний центр «Інтеграція» Національного університету «Львівська політехніка» запрошує студентів спеціальностей «Соціальна робота», «Соціологія», «Міжнародні відносини» відвідати лекції американського професора Маршалла Боткіна (Ocean County College).

• 11 березня (середа). Тема: «Ікони музики та історії (як популярна музика представляє політичні питання та історичні факти свого часу)» / «Icons of music and history (How popular music represents political issues and historical facts of the times)».
    Час: 12:00–14:00. Локація: аудиторія 303, навчальний корпус № 29 (вул. Коновальця, 4).
  • 12 березня (четвер). Тема: «Президентство Дональда Трампа» / «The Donald Trump Presidency».
    Час: 12:00–14:00. Локація: аудиторія 303, навчальний корпус № 29.