Інституційний репозитарій Львівської політехніки посів друге місце в Україні у рейтингу від Webometrics

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки

Інституційний репозитарій – один із найпоширеніших інструментів, які дають змогу забезпечити відкритий доступ до результатів наукових досліджень. Актуальність репозитаріїв щоразу підтверджує кількість звернень до них.

За результатами світового рейтингу Transparent Ranking: Institutional Repositories by Google Scholar від Webometrics репозитарій Національного університету «Львівська політехніка» посів другу сходинку серед інституційних репозитаріїв України (64-е місце у світі) за кількістю документів, проіндексованих Google Scholar – 43 500 (на серпень 2021 року). На першому – репозитарій Сумського державного університету (35-е місце у світі).

Повний перелік репозитаріїв, що ввійшли до рейтингу