Інститут сталого розвитку співпрацюватиме з громадськими організаціями задля допомоги ЗСУ

Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола
Фото із зустрічі

В Інституті сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола відбулось підписання угод про співпрацю з громадською організацією «Я з повстанського роду» та Інститутом суспільних ініціатив. Львівські політехніки разом з очільниками організацій обговорили питання залучення студентів до чинних проєктів та ініціатив у місті, які можуть допомогти нашим захисникам.

Завідувач та працівники кафедри цивільної безпеки ІСТР поділились досвідом проведення навчань із домедичної допомоги. Гості розповіли про своє бачення подальшої співпраці та спільних проєктів заради формування громадянського суспільства у Цілях Сталого розвитку.

Всі присутні сподіваються, що зустріч стане міцним фундаментом майбутніх проєктів та ініціатив.

Працюємо далі заради Перемоги!

Фото із зустрічі Фото із зустрічі