Інститут підприємництва та перспективних технологій співпрацює з Львівським міським центром зайнятості

Кафедра економіки і маркетингу Львівської політехніки
Фото із зустрічі

2 червня 2023 року в.о. завідувача кафедри економіки і маркетингу Інституту підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки, д.е.н., професор Максим Безпарточний відвідав Львівський міський центр зайнятості населення.

Разом із представниками відділу активної підтримки безробітних Центру обговорили низку питань щодо задоволення потреб у фахівцях-маркетологах на ринку праці Львівської області, можливостей навчання в Інституті підприємництва та перспективних технологій за спеціальністю «Маркетинг», освітньої програми «Територіальний маркетинг» для окремих категорій громадян відповідно до чинної нормативно-законодавчої бази про зайнятість населення, розширення напрямів підвищення кваліфікації ІППТ за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності.