Інститут модернізації змісту освіти: розпочато набір кандидатів на призначення стипендії Героїв Небесної Сотні

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» надіслала керівникам закладів вищої освіти лист щодо подання кандидатів на призначення стипендії Героїв Небесної Сотні. Студенти, які своєю активною громадянською позицією утверджують ідеали та цінності Революції Гідності, отримають академічні стипендії, започатковані на честь 10 наймолодших Героїв Небесної Сотні.

Академічні стипендії можуть отримати студенти та курсанти державних закладів вищої освіти за 10 спеціальностями: «Фізична терапія, ерготерапія», «Залізничний транспорт», «Агроінженерія», «Економіка», «Військове управління (за видами збройних сил)», «Географія», «Архітектура та містобудування», «Інженерія програмного забезпечення», «Сценічне мистецтво», «Психологія».

Від кожного закладу можна делегувати одного студента. Відбір кандидатів здійснює вищий колегіальний орган студентського (курсантського) самоврядування за результатами зимової сесії, зокрема з числа студентів, які мають значні успіхи у навчанні та/або науковій, громадській, спортивній (творчій) діяльності та отримали право на академічну стипендію, займають рейтингові позиції в межах 10% перших за рейтингом.

Збір кандидатів на призначення стипендій триватиме до 15 червня 2022 року.

Докладніше – на сайті Міністерства освіти і науки України.