Інститут механічної інженерії та транспорту Львівської політехніки запрошує на День відкритих дверей

Інститут механічної інженерії та транспорту Львівської політехніки
Заставка до заходу

Інститут механічної інженерії та транспорту Національного університету «Львівська політехніка» запрошує випускників шкіл і закладів професійно-технічної освіти, батьків та всіх охочих на День відкритих дверей.

У програмі зустрічі – знайомство зі спеціальностями Інституту, з викладачами, наявною матеріально-технічною базою та особливостями Правил прийому до Львівської політехніки.

Захід відбудеться 22 квітня 2023 року за адресою: м. Львів, вул. Професорська, 1а, навчальний корпус № 14 Університету. Початок об 11:00.

Станьте абітурієнтом Інституту механічної інженерії та транспорту Львівської політехніки!