Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології відвідає представник корейської компанії Koh Young Technology

Кафедра інтелектуальної мехатроніки і роботики
Заставка до матеріалу

Представник корейської компанії Koh Young Technology, керівник відділу корпоративного планування п. Park HyunSoo відвідає Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Ст. Бандери, 28а, V навчальний корпус, аудиторія 713) у четвер, 16 вересня 2021 року.

Мета відвідин – налагодження довгострокових партнерських відносин із науковими лабораторіями і кафедрами Інституту й залучення випускників Університету до співпраці з компанією.

Під час візиту корейського гостя з 14:30 до 16:30 відбудуться такі заходи:

• надання інформації про компанію Koh Young Technology;
  • знайомство з підрозділами Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки;
  • представлення сфери зацікавлень компанії Koh Young Technology.