Інститут хімії та хімічних технологій Львівської політехніки запрошує на Дні відкритих дверей – 2022

Інститут хімії та хімічних технологій
Заставка заходу

До уваги абітурієнтів та їхніх батьків!

В Інституті хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка» відбудуться Дні відкритих дверей для ознайомлення з Інститутом.

18 травня зустріч пройде дистанційно на платформі Zoom. На заході будуть присутні працівники дирекції Інституту хімії та хімічних технологій, гаранти освітніх програм, представники виробництва. Початок о 16 годині.

21 травня відбудеться очна зустріч із дирекцією Інституту хімії та хімічних технологій та екскурсія навчальними лабораторіями ІХХТ. Місце зустрічі: площа Святого Юра, 9, перед входом до ІХ навчального корпусу Львівської політехніки. Початок об 11 годині.

Докладніше – в анонсі заходу на Порталі Львівської політехніки.