Інститут адміністрування та післядипломної освіти відсвяткував 30-річчя, провівши team building

Інститут адміністрування та післядипломної освіти
team building в ІАПО

Інституту адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка» виповнилося 30 років. Це – 30 пройдених етапів, 30 років сумлінної праці та 30 років натхненного, наукового, креативного та яскравого життя.

Адміністрація ІАПО дякує усьому колективу, студентам і друзям, які завжди поруч, і радить не забувати кілька речей.

• Ваша кар’єра проведе вас через невідомі повороти, але саме ваша освіта стане опорою, на яку ви завжди можете опертися. Тому не забуваймо завжди вдосконалюватись.
  • Ваш диплом – це не просто аркуш паперу. Саме набір крил допоможе вам відлетіти і вирватися за горизонт у новий світ, тому працюємо далі – натхненно і наполегливо.
  • Коли ви докладаєте максимум зусиль і дійсно наполегливо працюєте, результати відмінні, і рейтинг інституту – прямий доказ цьому.

Практичним рішенням щодо ювілею став мегакрутий team building, який Інститут адміністрування та післядипломної освіти провів для всіх колег.

Фотозвіт – на сторінці Інституту адміністрування та післядипломної освіти у соцмережі Фейсбук.