Інспектори Державної служби України розповіли студентам ІБІС про необхідніть офіційного працевлаштування

Наталія ПАВЛИШИН, Центр комунікацій Львівської політехніки
на лекції

11 березня інспектори Державної служби України провели зустріч зі студентами четвертого курсу Інститут будівництва та інженерних систем, під час якої розповіли про необхідність офіційного працевлаштування, переваги та недоліки незадекларованої праці, а також про стан охорони праці у будівельній галузі.

Інспектори Державної служби України спільно з представниками Державної податкової служби, Пенсійного фонду, Державної служби зайнятості, Національної поліції та місцевими державними адміністраціями проводили роз’яснювальні заходи про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, у тому числі шляхом безпосередніх візитів за місцем здійснення господарської діяльності. Також обговорили питання запобігання нещасним випадкам на виробництві.

Подія відбулася на виконання доручень Прем’єр-міністра України про вжиття заходів щодо детінізації ринку праці та оптимізації визначення процедури розміру заробітної плати у будівельній галузі.

на зустрічі зі студентами на зустрічі зі студентами на зустрічі зі студентами