В Інституті права та психології підписали Меморандум про взаєморозуміння з Кембриджським університетом

Інститут права і психології
рукопотискання чоловіків

В Інституті права та психології підписали Меморандум про взаєморозуміння між Національним університетом «Львівська політехніка» та Juris Angliae Scientia від Кембриджського університету.

Меморандум передбачає створення на базі Навчально-наукового Інституту права та психології Центру Британського Права (Львівська політехніка) та запровадження дипломної річної програми з англійського права та практичних правничих навичок (англійською мовою) із жовтня цього року.

Основна мета дипломної програми — вивчення основних питань англійського права (включно з договірним правом, зобов’язальним правом, майновим правом та ін.) і створення портфоліо практичних правничих навичок у контексті здійснення юридичного супроводу судових справ, вивчення фахової юридичної англійської мови  та письма, складання договорів і ведення переговорів, застосування альтернативних методів вирішення спорів, медіація, проведення дебатів, публічні комунікації.

Меморандум про взаєморозуміння з Кембриджським університетом