Інститут права та психології допомагає втілювати в життя проект «Шануй Батька і Матір»

За матеріалами сайту «Католицький Оглядач»
Герб Львівської політехніки

На Старосамбірщині відбулися семінари в рамках трирічної програми «Шануй Батька і Матір! (Відродження гідності людей «золотого віку» в українському суспільстві)». Ініціаторами цієї доброї справи є благодійний Фонд «Спільнота Золотого Віку» спільно з Комісією УГКЦ у справах родини. До ініціативи приєднались та допомагають втілювати в життя Академія Поморська у Слупську, ДПС «Витанія» (Люблін), Навчально-науковий інститут права та психології Національного університету «Львівська політехніка», Інститут психології Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ та Українське богословське наукове товариство.

Дуже цікаво було спостерігати за тим, як люди старшого віку, яких запросили до участі в проекті, активно включалися в роботу семінару. Особливо на тренінгах, які організувала кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри теоретичної та практичної психології Львівської політехніки Лариса Малинович. Люди малювали, співали, говорили один одному гарні слова. Добрі емоції, гарний настрій, стимул до продовження роботи – такі результати не можуть не тішити.