Інноваційні інструменти для управління бізнес-процесами: відбулась онлайн-лекція для бакалаврів кафедри СКІД

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Скріншот з онлайн-лекції

22 лютого за співпраці кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» та компанії Odoo/BJet відбулась онлайн-лекція в рамках вивчення дисципліни «ІТ-менеджмент» для бакалаврів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Представниця компанії Олеся Шевчук виступила на тему «Інноваційні інструменти для управління бізнес-процесами». Студенти дізналися багато корисної інформації про створену компанією систему та її можливості із забезпечення потреб користувачів різних напрямів роботи.

До лекції долучилися бакалаври і викладачі кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності.

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції