Інноваційна тренінгова програма від PwC Lviv SDC для студентів кафедри обліку та аналізу

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

З вересня 2022 року Львівська філія центру надання консультаційних послуг ТОВ «ПрайсуотерхаусКуперс» (PwC, входить у світову «велику четвірку» аудиторських фірм) розпочне інноваційну тренінгову програму для студентів ІІІ–IV курсів бакалаврату кафедри обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка», які навчаються за спеціальністю «Облік і оподаткування».

Упродовж 2022–2023 навчального року студенти навчатимуться на факультативних заняттях, які проводитимуть керівники підрозділів PwC Lviv SDC із залученням провідних фахівців в обліково-аналітичній сфері. На цих заняттях студенти матимуть змогу:

• підвищити рівень знань і навичок із фінансового аналізу (в контексті міжнародної практики визначення та аналізу, зокрема показників EBITDA, EBIT, ROE, ROA, ROIC, EPS, DPS, P/E та інших на прикладі відомих зарубіжних компаній);
  • підвищити рівень навичок застосування норм МСФЗ;
  • ознайомитись з особливостями ведення обліку та складання фінансової звітності в ЄС;
  • набути вмінь у сфері трансфертного ціноутворення з урахуванням чинного податкового законодавства, вітчизняної та міжнародної практики;
  • вдосконалити навички з аудиту та фінансового моделювання;
  • підвищити рівень soft skills і тайм-менеджменту.

Відповідно до умов тренінгового навчання найуспішніші учасники програми отримають запрошення від PwC Lviv SDC на співбесіди щодо працевлаштування у цій міжнародній аудиторській фірмі. Попередній досвід показав, що кращі студенти кафедри обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» успішно проходять співбесіду і приєднуються до високопрофесійної команди PwC.

Студенти можуть долучитися до практично орієнтованої тренінгової програми, розпочавши з будь-якого заняття.

За додатковою інформацією звертатися до заступника завідувача кафедри обліку та аналізу Володимира Чубая.