Інформаційний центр DAAD у Києві надає консультації щодо подання заявок на програму «Східне партнерство»

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Банер DAAD

До уваги студентів, аспірантів, викладачів та науковців Львівської політехніки!

Центр міжнародної освіти Університету повідомляє, що Інформаційний центр Німецької служби академічних обмінів (DAAD) у Києві пропонує консультації щодо подання заявок на фінансування за програмою Партнерства з університетами Центрально-Східної, Південно-Східної та Східної Європи, а також Кавказу та Центральної Азії («Східне партнерство»).

Метою програми є розвиток і розширення міжнародного навчання та наукового співробітництва, зміцнення наукових відносин між Німеччиною та цільовими країнами.

Програма фінансує викладачів німецьких та іноземних університетів, співробітників, асистентів, науковців, студентів, аспірантів і докторантів. Програма дає можливість поїхати до університету-партнера з метою навчання чи дослідження.

Заявку на участь у консультаціях необхідно надіслати на адресу nora.israel@daad.de. Дедлайн реєстрації – 6 лютого 2023 року.

Консультації відбудуться 8 лютого 2023 року на платформі Microsoft Teams.

Докладніше про консультації

Детальна інформація про програму