Інформаційний день «Дії Марії Склодовської-Кюрі»

НКП ПРОГРАМИ «ГОРИЗОНТ 2020» У ЛЬВІВСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ
Герб Львівської політехніки

17 жовтня 2014 року на базі Національного контактного пункту «Дії Марії Склодовської-Кюрі для розвитку навичок, навчання та кар’єри» Рамкової програми «Горизонт 2020» Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться Інформаційний день «Дії Марії Склодовської-Кюрі».

Захід проводиться під егідою Міністерства освіти та науки України за сприяння Агентства з проведення досліджень Європейської Комісії.

Мета заходу — інформування про можливість участі в програмі ЄС «Горизонт 2020» за тематичним напрямом «Дії Марії Склодовської-Кюрі»

Місце проведення — 210 аудиторія головного корпусу

Адреса — Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів, вул. С.Бандери, 12

Початок заходу — 9:30.