Інформаційна зустріч на тему стажування у сфері ІТ в міжнародній фірмі Comarch

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Заставка до онлайн-зустрічі

За підтримки відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Національного університету «Львівська політехніка» Comarch запрошує на інформаційну зустріч щодо IT-стажування під час канікул у Львові.

Comarch – це міжнародна IT-фірма, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення для багатьох галузей, таких як телекомунікації, фінанси та банківська справа, а також сфера послуг. Працює на ринку вже 28 років, пропонуючи клієнтам сучасні та інноваційні IT-системи. Команда складається з програмістів, ІТ-фахівців та економістів, аналітиків, спеціалістів з маркетингу, продажів та адміністрування – випускників кращих університетів.

Зустріч відбудеться на платформі Webex в понеділок, 31 травня 2021 року, з 09:00.

Під час зустрічі організатори розкажуть:

• Навіщо приєднуватися до Comarch?
  • Над якими проектами ви можете працювати під час стажування?
  • Які можливості працевлаштування в компанії після стажування?

Приєднані файли