Інаугураційна лекція для учасників Міжнародної конференції від викладача кафедри хімічної інженерії

Кафедра хімічної інженерії
учасники конференції

18-19 вересня 2017 року у Варшавському технологічному університеті (Польща) відбулась традиційна XII конференція докторантів та молодих вчених "Young scientists towards the challenges of modern technology". Для виголошення вступної інаугураційної лекції для учасників конференції було запрошено старшого викладача кафедри хімічної інженерії Олександра Іващука, що представив доповідь на тему "Catalytic intensification of the cyclohexane oxidation".

Конференція була організована під почесним патронатом Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща, Маршалка Мазовецького воєводства та Варшавської політехніки. Організаторами конференції є Фонд для молодих вчених (Варшава, Польща) та Рада докторантів Варшавського технологічного університету. Співорганізатором заходу виступала Львівська політехніка.