Ілюстрація до статті зі співавторами з кафедри органічної хімії стала обкладинкою журналу «Coatings»

Кафедра органічної хімії Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Редакційна комісія журналу «Coatings» («Покриття») як обкладинку № 4 журналу за 2016 рік вибрала ілюстрацію до статті «Synthesis of Covalently Cross-Linked Colloidosomes from Peroxidized Pickering Emulsions» (doi:10.3390/coatings6040052), написаної колективом авторів Надією Попадюк, Андрієм Попадюком, Ігором Тарнавчиком, Ольгою Будішевською, Ананієм Когутом, Андрієм Вороновим та Станіславом Вороновим. Частина авторів статті, а саме професор С.А. Воронов, професор О.Г. Будішевська та доцент А.М. Когут, працюють на кафедрі органічної хімії Національного університету «Львівська політехніка».

Вибір редакції не був випадковий, оскільки стаття присвячена принципово новому методу відносно простого синтезу коллоїдосом з різними поверхневими морфологіями за допомогою Піккерінг-емульсій олія–вода. Для синтезу були використані пероксидовмісні емульгатори-ініціатори, розроблені науковцями кафедри органічної хімії. У найближчому майбутньому очікується продовження цієї роботи, оскільки отримані за допомогою цього методу коллоїдосоми мають низку потенційних прикладних застосувань, таких як носії лікарських препаратів, основа покриттів для створення сонячних панелей тощо.

афіша