Інститут гуманітарних та соціальних наук запрошує на II International Conference on Mental Health Care

Міжнародний центр «Інтеграція» Львівської політехніки
II International Conference on Mental Health Care

Інститут соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України, Київський інститут сучасної психології та психотерапії, Інститут гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» та інші організатори запрошують на вагомий науковий захід – II International Conference on Mental Health Care «Mental Health: Global challenges of XXI century», який відбудеться 25–26 жовтня 2018 року в Києві.

Тематика конференції – медицина, соціальні науки, економіка, право, між- та мультидисциплінарні дослідження.

Мета конференції:

• привернути увагу світових дослідників до проблем охорони психічного здоров’я в країнах, що розвиваються, і до глобальних проблем психічного здоров’я;
  • вивчити перспективи розв’язання конкретних питань охорони психічного здоров’я у мультидисциплінарних та мультикультурних аспектах;
  • стимулювати об’єднання досліджень для ефективного вирішення глобальних проблем психічного здоров’я;
  • забезпечити платформу для обміну ідей, побудови академічної співпраці між дослідниками з різних регіонів світу.

Секції:

1. Системи охорони психічного здоров’я у контексті глобальних соціальних викликів, міграційних процесів, мультикультурних тенденцій розвитку суспільства;
  2. Специфічні виклики системи охорони психічного здоров’я: дитяча психіатрія, супровід людей з інвалідністю, людей похилого віку; система охорони психічного здоров’я у сільській місцевості;
  3. Вища освіта та охорона психічного здоров’я: наука та інновації;
  4. Міждисциплінарний підхід у системі охорони психічного здоров’я;
  5. Створення партнерства для європейських проектів у сфері психічного здоров’я.

Кінцеві терміни:

• подання анотацій – 15 липня 2018 року;
  • реєстрації – 1 жовтня 2018 року;
  • подання статей у науковий журнал «Hellenic Journal of Nursing Science» – 10 вересня 2018 року;
  • подання статей у науковий журнал «European Journal of Interdisciplinary Studies» – 20 жовтня 2018 року.

Місце проведення конференції – Київський інститут сучасної психології та психотерапії, адреса: бульвар Лесі Українки, 34, офіс 401, Київ, Україна.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції