Інститут екології, природоохоронної діяльності та туризму імені В. Чорновола відсвяткував п’ятиріччя

Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»
урочиста академія з нагоди відзначення 5-річчя ІСТР

З нагоди 5-річчя Інституту екології, природоохоронної діяльності та туризму ім. В. Чорновола відбулася урочиста академія

Під час заходу було відзначено грамотами та дипломами найкращих працівників, аспірантів, студентів. Серед нагороджених – професори Василь Дячок, Ігор Дуцяк, Сергій Левуш, Ярослав Гумницький, Володимир Погребенник, доценти, старші викладачі, асистенти кафедр – Віктор Васійчук, Олександра Фарат, Тетяна Божук, Ольга Кузь, Ольга Недзвецька, Роман Політило, Богдана Кошова та інші. Дирекція ІЕПТ відзначила також працю завідувача лабораторії кафедри ЦБ Романа Стеця. Серед нагороджених молодих науковців – Віра Слюсар, Іван Тимчук, Наталя Вронська, Ліля Холявка.

Відрадно, що в інституті є чимало студентів, які також заслужили свої відзнаки. Більшість із них – другокурсники. Отож, ці студенти проявили свою активність у навчанні вже на першому курсі. Це Ліля Онишкевич, Ванесса Бойчук, Діана Крицак, Сергій Мельник, Павло Остап’юк, Дмитро Семененко. Ще по троє третьо- і четвертокурсників – Аліна Габуда, Олег Ядчишин, Карина Секрет, Анжеліка Бойко, Юрій Марченко, Олена Партика.

Надалі спілкування відбувалося у невимушеній атмосфері, під супровід акордів камерного оркестру «Поліфонія».

– Оскільки наш інститут розташований по різних корпусах, то ми вирішили обрати саме таку форму святкування, аби працівники різних кафедр перезнайомилися між собою, – пояснює директор ІЕПТ ім. В. Чорновола Олександр Мороз.