ІАРХ Львівської політехніки – партнер виставки молодих архітекторів Відня YOVA4 у Пороховій вежі

За матеріалами сайту «Культурний рік Україна-Австрія 2019»
виставка молодих архітекторів Відня YOVA4

17 травня 2019 року в Пороховій вежі (м. Львів, вул. Підвальна, 4) відбудеться відкриття виставки YOVA4.

YOVA4 – це ініціатива віденського муніципалітету для молодих архітекторів та ландшафтних дизайнерів Відня. Цьогорічна виставка представляє 11 фірм – вісім молодих архітектурних та три молодих ландшафтних фірми з Відня.

Під час відкриття заплановано лекції австрійських представників з архітектури та ландшафтного дизайну.

Серед партнерів виставки – Львівська обласна організація Національної спілки архітекторів України, Інститут архітектури Національного університету «Львівська політехніка», Інститут міського дизайну та ландшафтної архітектури Віденського технічного університету, Австрійське агентство з міжнародної співпраці в галузі освіти та досліджень (OeAD-GmbH), інші міжнародні організації.

виставка молодих архітекторів Відня YOVA4