Інститут адміністрування та післядипломної освіти запрошує на онлайн-курс з управління трансформаціями

Інститут адміністрування та післядипломної освіти
Фрагмент афіші онлайн-курсу

Інститут адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на онлайн-курс підвищення кваліфікації «Управління трансформаціями в менеджменті та економіці».

В програмі курсу:

1. Стратегічне управління, планування та прогнозування.
  2. Управління інноваціями. Технології розробки стартапів: формування блакитного океану; маркетинг у соціальних мережах; бізнес-моделі стартапів.
  3. Управління безпекою підприємства.

Обсяг (тривалість) – 180 годин / 6 кредитів ЄКТС, форма проведення – дистанційна. Тривалість навчання (орієнтовно): 16 лютого – 8 квітня 2021 року; графік: вівторок, середа, четвер, початок о 16:00.

Після успішного завершення навчання слухачам буде видано свідоцтво про підвищення кваліфікації Національного університету «Львівська політехніка».

Докладніше про цей та інші курси підвищення кваліфікації – на сторінці Інституту адміністрування та післядипломної освіти у соцмережі Фейсбук.