ІАПО запрошує на курси підвищення кваліфікації для гідів-адміністраторів пішохідного туризму

Інститут адміністрування та післядипломної освіти
Фрагмент афіші курсу

Інститут адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на курс підвищення кваліфікації «Курси гідів-адміністраторів пішохідного туризму. Менеджмент міжнародного туризму».

Програма розроблена відповідно до міжнародного стандарту UNI EN 15565: 2008 Tourism services – Requirements for the provision of professional tourist guide training and qualification programmes. Це означає, що після проходження навчання та вдалого складання іспиту слухачі зможуть отримати бейдж гіда-екскурсовода в Україні та країнах ЄС (після подання відповідних документів і виконання певних умов до місцевих органів виконавчої влади).

Програма курсу

1. Методики ведення екскурсій. Професійна етика. Робота з туристами. Право і туризм.
  2. Економічне планування діяльності підприємств туристичної індустрії.
  3. Історія, географія, культура і мистецтво Львова. Некрополістика.
  4. Організація гірського туризму. Гірське провідництво. Безпека в горах.
  5. Сезонність в туризмі. Методи обробки динамічних рядів.
  6. Практична підготовка.

Обсяг (тривалість) – 72 години / 2,5 кредиту ЄКТС, форма проведення – денна / вечірня / дистанційна, тривалість навчання (орієнтовно) – 1 місяць.

Докладніше – на сторінці Інституту адміністрування та післядипломної освіти у соцмережі Фейсбук.