Інститут адміністрування та післядипломної освіти запрошує на курс підвищення кваліфікації «Охорона праці в організації»

Інститут адміністрування та післядипломної освіти
Фрагмент афіші курсу

Інститут адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на курс підвищення кваліфікації «Охорона праці в організації (первинна атестація)».

В програмі курсу:

• законодавство України про охорону праці та забезпечення охорони праці відповідно до нього;
  • пожежна безпека;
  • безпека технологічних процесів;
  • гігієна праці та виробнича санітарія;
  • надання першої допомоги.

Обсяг – 45 годин / 1,5 кредита ЄКТС, форма проведення – дистанційна/денна, тривалість навчання (орієнтовно) – 2 тижні.

Слухачі отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації Національного університету «Львівська політехніка».

Про інші курси підвищення кваліфікації – на сторінці Інституту адміністрування та післядипломної освіти у соцмережі Фейсбук.