ІАПО запрошує на курс підвищення кваліфікації «Моніторинг, звітність, верифікація парникових газів»

Інститут адміністрування та післядипломної освіти
Фрагмент афіші курсу

Інститут адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на курс підвищення кваліфікації «Моніторинг, звітність, верифікація парникових газів: розробка планів моніторингу та верифікації».

У програмі курсу:

• система торгівлі квотами на викиди парникових газів;
  • огляд нормативної бази моніторингу, звітності та верифікації (МЗВ) в Україні;
  • засади моніторингу та звітності викидів парникових газів, а також впровадження системи МЗВ;
  • верифікація звіту оператора про викиди парникових газів;
  • огляд технічної документації, що регламентує МЗВ;
  • підготовка оператора установки до впровадження системи МЗВ.

Обсяг (тривалість) – 72 години / 2,5 кредиту ЄКТС, форма проведення – дистанційна / денна, тривалість навчання (орієнтовно) – 1 місяць.

Слухачам буде видано свідоцтво про підвищення кваліфікації Національного університету «Львівська політехніка».

Докладніше про цей та інші курси – на сторінці Інституту адміністрування та післядипломної освіти у соцмережі Фейсбук.