Інститут адміністрування та післядипломної освіти запрошує на курс «Електробезпека для підприємств та організацій»

Інститут адміністрування та післядипломної освіти
Фрагмент афіші курсу

Інститут адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на курс підвищення кваліфікації «Електробезпека для підприємств та організацій (первинна атестація)».

У програмі курсу – навчання системі організаційних і технічних заходів та засобів, що забезпечують захист людей від шкідливого й небезпечного впливу електричного струму, електричної дуги, електромагнітного поля і статичної електрики.

Обсяг – 50 годин / 2 кредити ЄКТС, форма проведення – дистанційна/денна, тривалість навчання (орієнтовно) – 2 тижні.

Слухачі отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації Національного університету «Львівська політехніка».

Про інші курси підвищення кваліфікації – на сторінці Інституту адміністрування та післядипломної освіти у соцмережі Фейсбук.