ІАПО Львівської політехніки запрошує на курс «Організація освітнього середовища засобами Google Classroom»

Інститут адміністрування та післядипломної освіти
Фрагмент афіші заходу

Інститут адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на онлайн-курс підвищення кваліфікації «Моніторинг, звітність, верифікація парникових газів: розробка планів моніторингу та верифікації».

Програма курсу

• Організація комунікації у середовищі Google Classroom. Cекрети адміністрування.
  • Створення власного класу та завдань.
  • Робота з сервісами захоплення відео. Організація та проведення вебінарів та конференцій.
  • Вебінари та відеоуроки.
  • Налаштування й організація комунікації та оцінювання.

Обсяг (тривалість) – 32 години / 1,2 кредиту ЄКТС, форма проведення – дистанційна. Тривалість навчання (орієнтовно) – 2 місяці.

Після успішного завершення навчання слухачам буде видано свідоцтво про підвищення кваліфікації Національного університету «Львівська політехніка».

Докладніше про цей та інші курси підвищення кваліфікації – на сторінці Інституту адміністрування та післядипломної освіти у соцмережі Фейсбук.