ІАДУ оголошує набір на курси італійської мови для студентів, викладачів та працівників Львівської політехніки

Кафедра прикладної лінгвістики Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Інститут адміністрування, державного управління та професійного розвитку Львівської політехніки оголошує набір на курси вивчення італійської мови для студентів, викладачів та працівників Університету.

Курси вестиме асистент кафедри прикладної лінгвістики Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій, викладач італійської мови, керівник Центру італійсько-українського співробітництва «Леонардо да Вінчі» Львівської політехніки Орест Василько.

Заняття відбуватимуться двічі на тиждень. Режим навчання – офлайн або змішаний, це буде вирішено на першому вступному занятті.

Охочих записатись на курси просять звертатись за телефоном +38 068 351 1496 – Ольга Євгенівна.

Початок навчання – у середині лютого 2024 року, тривалість курсу – 60 занять.

Слухачі курсів матимуть можливість взяти участь у проєктах обміну з італійськими університетами.