І знову об’єднав Тарас Шевченко: львівські політехніки одержали нагороди міжнародного проєкту-конкурсу

Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола
Заставка конкурсу

14 червня відбулось нагородження від VІ Міжнародного проєкту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи», що проходив з 18 травня до 1 червня 2021 року в дистанційному режимі. У Конкурсі брали участь понад 700 учасників з 14 країн світу, Шевченкове слово звучало 23 мовами світу.

Україну в Конкурсі мали за честь представити студенти Національного університету «Львівська політехніка». У Конкурсі було 9 номінацій. Поділ читців за номінаціями визначало шановане журі Конкурсу.

Приємно, що серед відзначених читців є й наші студенти. Зокрема, Тетяна Лозинська (ТУ-42) одержала Диплом ІІ ступеня у номінації «Мій Шевченко», Софія Джуряк (ТУ-42) – Диплом ІІ ступеня у номінації «Мій Шевченко», Анастасія Чернишова (ТУ-44) – Диплом ІІІ ступеня у номінації «Читана та співана поезія Тараса Шевченка».

Вітаємо переможців та художнього керівника – Ольгу Недзвецьку (кафедра туризму ІСТР) зі значними досягненнями!